DEĞERLİ KAT MALİKİMİZ/SİTE SAKİNİMİZ,

YENİ MUHASEBE SİSTEMİ / CARİ HESAP EKSTERELERİ;

BAUTEK KUĞU EVLERİ SİTESİ OLARAK 2015 YILI ARALIK 2015 AYI İLE BİRLİKTE MUHASEBE SİSTEMİ VE CARİ HESAP EKSTRELERİNİN WEB TABANLI SİTE MUHASEBE SİSTEMİ ÜZERİNDEN TAKİP EDİLEREK YİNE BU SİSTEM ÜZERİNDEN SİTE SAKİNLERİNİN SMS VE E POSTA İLE BİLGİLENDİRMELERİNE BAŞLANMIŞTIR. SİTE SAKİNLERİ İLE SİTE YÖNETİMİ ARASINDA BU ŞEKİLDE SAĞLIKLI VE GÜNCEL İLETİŞİM SAĞLANARAK İŞLEMLER HIZLANDIRILMIŞTIR.

YENİ ÖDEME SEÇENEKLERİ;

 

AİDAT TAHSİLATLARINDA GÜNÜMÜZ ŞARTLARINA UYGUN  E POSTA ÜZERİNDEN KAT MALİKLERİNE VE KİRACILARINA BİLDİRİLEN CHE LERİNİN ÜZERİNDE BULUNAN BANKA BAĞLANTILI LİNK ÜZERİNDEN ARZU EDİLMESİ HALİNDE İLGİLİLERİN AİDAT BORÇLARINI KREDİ KARTI İLE ÖDEME YAPMALARINA OLANAK SAĞLAYACAK UYGULAMANIN FAYDALI OLACAĞI KANAATİ OLUŞMUŞTUR.

BU KAPSAMDA HALEN ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ FİNANSBANK KURTKÖY ŞUBESİ İLE YAPILAN GÖRÜŞME VE PAZARLIKLARDA SONUCUNDA SİTE YÖNETİMİ BANKA WEB-POS TANIMLAMALARINDA, İŞLEMLERİN ERTESİ GÜN SİTE YÖNETİM HESABINA GEÇMESİ KAYDIYLA FİNANSBANK  KREDİ KARTLARINA %1, DİĞER BANKA KREDİ KARTLARINA %1.4 VE YURTDIŞI KARTLARINA %2 KOMİSYON UYGULANACAĞI BELİRTİLMİŞTİR.

UYGULAMA www.kuguevleri.org.tr TANIMLI WEB SİTEMİZ “ÖDEME SEÇENEKLERİ” LİNKİ ÜZERİNDEN AKTİF DURUMDADIR.

WEB SİTEMİZ;

 

   BAUTEK KUĞU EVLERİ SİTESİ OLARAK GÜNÜMÜZ ŞARTLARINDA  İNTERNET ÜZERİNDEN HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLECEĞİNİZ VE HALEN GÜNCELLENMEKTE OLAN www.kuguevleri.org.tr TANIMLI WEB SİTEMİZ HİZMETE AÇILMIŞTIR.

SAYGILARIMIZLA,

BAUTEK KUĞU EVLERİ SİTE YÖNETİMİ

Yayım Tarihi : 29.01.2016-15.02.2016