Site Müdürümüz Hakkında

Değerli Sakinlerimiz,

Ağustos 2015 tarihinden bu yana Site Müdürü olarak görev yapmakta olan Sayın Hakan Gerçek bugün (12 Kasım 2016) itibariyle görevinden kendi isteğiyle ayrılmış olup yerine Site Müdürü olarak Sayın Vefa Kahraman göreve başlamıştır.

Hakan beye bugüne kadar Sitemize yapmış olduğu hizmetler ve gayretli çalışmaları nedeniyle teşekkür eder, bundan sonraki yaşamında başarılar dileriz.

Sitemizde göreve başlamadan önce Vefa bey 2011 – 2016 yılları arasında Teknik Yapı / Aktif Yaşam projesinde Site Müdürü, Yunus Tekstil şirketinde İdari Müdür, Birings CIT şirketinde Operasyon Şube Müdürü ve 1986 – 2011 yılları arasında da Türk Silahlı Kuvvetler’in değişik kademelerinde Astsubay rütbesiyle Sosyal Tesis İşletme Müdürlüğü, Orduevi Muhasebe Yöneticiliği ve Emniyet Kontrol Tim Amirliği gibi görevlerde bulunmuştur. Sayın Vefa Kahraman 1968 Ankara doğumlu olup evli ve 2 çocuk babasıdır.

Yeni Site Müdürümüz ile iletişim aynı GSM telefon numarası (05051087790) ve e-posta adresi (mudur@kuguevleri.org.tr) ile devam edecektir.

Saygılarımızla,

Bautek Kuğu Evleri Sitesi
Yönetim Kurulu


Hakan Bey’ e teşekkür plaketi verilmesi:

hakan-plaket