DUYURU

DEĞERLİ SAKİNLERİMİZ / MALİKLERİMİZ,

KAT MALİKLERİ KURULU KARARLARI GEREĞİ SİTE YÖNETİMİ OLARAK SİTEMİZDE TÜKETİME DAYALI TÜM HİZMETLERDE UYGULANABİLİR TASARRUF TEDBİRLERİNİ AZAMİ DERECEDE UYGULAMAK GAYRETİ İÇERİSİNDEYİZ. BU ÇERÇEVEDE SİTEMİZ ORTAK ALANLAR İÇİN HALİ HAZIRDA ENERJİSA İLE DEVAM EDEN ELEKTRİK TEDARİK DAĞITIM HİZMETİNİ YAPILAN DETAYLI PİYASA ARAŞTIRMALARI NETİCESİNDE ALINAN YÖNETİM KURULU KARARI İLE TEDAŞ/EPDK FİYATI ÜZERİNDEN % 16, MEVCUT ENERJİSA BİRİM FİYATI ÜZERİNDEN İSE %7,69 İNDİRİM SAĞLAYARAK ZEEMA ELEKTRİK ENERJİSİ TOPTAN SATIŞ A.Ş.’DEN ALMAK ÜZERE SÖZLEŞME İMZALANMIŞTIR.

SİTE YÖNETİMİ İLE ZEEMA ELEKTRİK ARASINDA YAPILAN BU ANLAŞMA İLE SİTE ORTAK ALANLAR İÇİN GEÇERLİ OLAN BU İNDİRİMLİ TARİFE TÜM SİTE MALİKLERİMİZ / SAKİNLERİMİZ İÇİN DE GEÇERLİ OLACAK VE ARZU ETMENİZ HALİNDE SİTE YÖNETİMİNE UYGULANAN TARİFEDEN BİREYSEL ABONE OLARAK SİZLER DE %16 İNDİRİMLİ ELEKTRİK ALABİLECEKSİNİZ.

BU AVANTAJDAN YARARLANABİLMENİZ İÇİN ZEEMA ELEKTRİK FİRMA YETKİLİLERİ İLE TEMAS EDEREK, ELEKTRİK SÖZLEŞMESİNİ İMZALAYIP SON FATURANIZ İLE BİRLİKTE FİRMAYA TESLİM ETMENİZ GEREKMEKTEDİR.

DETAYLI BİLGİ İÇİN AŞAĞIDA Kİ İRTİBAT NUMARALARINDA BULUNAN YETKİLİLER VE İLİŞİKTE BULUNAN FİRMA TANITIM / DUYURU METİNİNDE NOTLARDAN YARARLANABİLİRSİNİZ.

SAYGILARIMIZLA,

BAUTEK KUĞU EVLERİ SİTE YÖNETİMİ

FİRMA İLETİŞİM BİLGİLERİ;

ZEEMA ELEKTRİK ENERJİSİ TOPTAN SATIŞ A.Ş

İSTİNYE MAH.

BALABANDERE CAD. NO:14

İSTİNYE SARIYER İSTANBUL

TEL: 0212 362 15 91

FAX: 0212 362 15 93

WWW.ZEEMA.COM.TR

İNFO@ZEEMA.COM.TR

DUYURU TARİHİ : 14.04.2016-30.04.2016