GÜVENLİK UYGULAMAMIZ

Güvenlik Sistemi

Güvenlik Vizyon Vip Güvenlik hizmetleri Tic.Ltd.Şti sağlanmaktadır.

Görüntüleme ve kamera kayıtları üst teknoloji kamera kayıt ve görüntüleme cihazları sitenin iç ve dış çevresini tamamen görüntülüyebilecek kapasitedir.

Site çevresi ayrıca ısıya duyarlı, gece görüş özellikli kamera ve fiziki güvenlik algılama sistemleri ile donatılmıştır.

Kontrol ve devriye hizmetlerinin hızlı ve zamanında yapılabilmesi amacıyla 1 adet elektrikli motorsiklet güvenlik amirlerinin kullanımına tahsis edilmiştir. Ayrıca tüm güvenlik personeli ve çalışanlarında ortak telsiz irtibatı mevcuttur.

Site çevresi yüksek ihate duvarı ve tel üstü bıçaklı tel, perforje demir ile çevrilidir. Güvenlik nedeniyle tüm giriş ve çıkışlar tek ve ana kapı üzerinden yapılmaktadır.

Güvenlik sistemi kontrolleri düzenli olarak firma yetkilileri tarafından yapılarak, aylık toplantılarda site güvenlik personeli değerlendirme ve eğitim çalışmaları gerçekleştirilmekte ayrıca habersiz araç / şüpheli şahıs girişleri/gece tespitleri yapılarak denetimler sağlanmaktadır.

Site genelinde güvenlik merkezine bağlı olarak çalışan merkezi alarm sistemi mevcut olup, alarmlar sisteme hırsızlık, yangın ve gaz olarak düşmektedir.  Alarm / Diafon sistemlerinin bakımları düzenli olarak hizmet kiralaması yöntemiyle sağlanmaktadır.  Haricen konutlarda bulunan diğer alarm sistemleri güvenlik personelince tespit edilebilir olması durumunda ilgili site sakini anında bilgilendirilmektedir.

Haberleşme sisteme kayıtlı gsm, sabit telefon bilgileri mevcut olup,  konutlarda bulunan haberleşme bağlantısı aracılığıyla güvenlik merkezinden kodlu arama ile diafonlara ulaşılabilmektedir. Ayrıca site personeli ile güvenlik personeline temin edilen telsizlerle senkronizasyon sağlanarak ortak iletişim kurulabilmektedir.

Vizyon VIP Güvelik Firması İletişim Bilgileri:

Vizyonvip.com

Vizyon VIP Koruma ve Özel Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şti.

Vizyon Bina Tesis Yönetimi ve Danışmanlık Ticaret Ltd. Şti.

Yenişehir Mah. Osmanlı Bulvarı,
Çağdaş Center İş Merkezi
A Blok Kat 6 Daire 11
Pendik / İstanbul

Telefon :+90 216 508 11 13
Mobil Destek Hattı:
Faks :+90 216 508 11 14
E-posta: info@vizyonvip.com