Site Güvenliği ile ilgili yazı

İLGİLİ MAKAMA

Tuzla, İstanbul Bulvarı, Tepeören Karacabey caddesi bölgesinde bulunan Milenium Park Evleri, İspanyol Evleri, Arkeon Evleri, Tepeören Villaları, Royal Park Evleri, Bautek Kuğu Evleri gibi bölgedeki yerleşim alanlarında ve alışveriş merkezlerinde son dönemlerde sıklıkla hırsızlık olayları yaşanmaktadır. Özellikle son dönemde artarak devam eden bu olaylarda hırsızların bölgede serbestçe dolaşarak gündüz şartlarında bile alışveriş merkezlerinde kamera görüntü kayıtları altında ve silahlı olarak gezdikleri engellemeye çalışan vatandaşları silahla tehdit ettikleri üzülürek müşahade edilmektedir.

Bölgede görevli güvenlik personelinin alınan tüm tedbirlere rağmen yaşanan hırsızlık olaylarının önüne geçilememesi tüm bu bölgede yaşayan insanları huzursuz etmekte ve bölgeden taşınan / uzaklaşan insan sayısında hızla artış olmaktadır.

Suç işlemeye hazır, bu işi meslek edinmiş kişilerin bölgemizde neredeyse yerleşik hale gelmiş bu davranışlarını tüm site yönetimleri ve gerekse site sakinleri Sayın Cumhurbaşkanlığı makamına, Başbakanlık makamına ve tüm ilgili emniyet birimlerine sürekli yazmakta ve çözüm bulunması noktasında yardım beklemektedirler.

Siz değerli emniyet mensuplarının bu bölgede yaşayan halkın can ve mal güvenliğinin sağlanması noktasında emsalsiz mesai ve gayretlerinizi memnuniyetle izlemekteyiz. Bu bölgedeki yukarıda belirtilen olumsuzlukların önüne geçebilmek amacıyla gerekli emniyet tedbirlerinin bölgemizde alınmasını, suçluların en kısa zamanda yakalanarak adalete teslim edilmesi için bizlerin sizlere her türlü bilgi, belge ve kayıtları teslim ederek yardımcı olacağımızın bilinmesini önemle arz ederiz.

Saygılarımızla,

Bautek Kuğu Evleri Site Yönetimi Adına,

Bekir Özkan Hakan Yavaşal

Ynt.Krl.Başkanı

Güvenlik Firmasının yazısı